Vlasový mág Michal Moučka

Michal Moučka působí na Českém trhu od roku 2009, kdy dokončil školu a začal se své práci věnovat na profesionální úrovni.

Specializuje se na společenské a svatební účesy, rád češe avantgardní účesy, ale zároveň je i výborný colorista a hairstylista, což dokazují i jeho vyhrané soutěže, jako prestižní soutěž GOLDWELL – COLOR ZOOM CHALLENGE. Každoročně od roku 2012 se Michal vždy probojoval do TOP 5, nejlepších kadeřníku z ČR (poslední 3 roky vždy 2. místo) a byl tak nominován na Mistrovství světa ve své kategorii Creativ Colorist.

 

foto: Jan Novák

foto: Jan Novák

 

Hned po škole, od roku 2009, začal česat pro modní návrhářku Terezu Sabáčkovou, a to focení, přehlídky, wellness víkendy a další prestižní akce jako super miss atd.. Díky Tereze Michalovi pod rukama prošla spousta celebrit, hereček , modelek a také finalistky české Miss, například: Ivana Gottová, Ivana Jirešová, Eva Čížkovská, Jitka Nováčková ,Iveta Vítová, Nikol Švantnerová, Mašlíková, Erbová, Mesárošová, Hanychová a další jiné celebrity. Michal je dvorním kadeřníkem modelek Gabriely Dvořákové a Petry Zikové.

Aby byl člověk úspěšný je třeba se vzdělávat, a proto Michal absolvoval spousty celosvětových stáží, jako Miami, Londýn, Řím, L.A., Barcelona, Berlín, Las Wegas a v minulém roce opět Londýn akademie Toni nad Guy.

Michal najdete v Českých Budějovicích na adrese Chelčického 125/4.

 

 

Finální foto soutěže Goldwell Color Zoom 2014:

 

 

Goldwell-Color-Zoom

 

»Reportáž ze zákulisí focení

 

Goldwell-Color-Zoom2

 

Hair: Michal Moučka, Photo: Lucie Kout, Dress: Monika Zahradníková

Více z jeho tvorby najdete v Galerii.